Otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olan çıkma parça sektörü, 25 yıldır aktif olarak hizmet veren bir koldur. Orjinal parçalara göre çok daha uygun fiyatlı olarak satılan çıkma parçalar, otomobil sahiplerinin de öncelikli olarak tercih sebebi haline gelmektedir.

 Oto çıkma parçalarının tercih edilme sebebi nedir?

Alfa Romeo gibi orjinal parçası pahalı olan araç sahipleri, ihtiyaç durumuna göre çıkma parçalara rağbet etmektedir. Alfa romeo 146 çıkma parça fiyatları orjinaline göre oldukça ucuz bir şekilde piyasada yer almaktadır. Kaza ya da aşınmadan doğan ihtiyaç doğrultusunda, bozulmuş olan ya da kırılan parçaların yerine takılacak olan parçanın piyasada durumuna göre fiyat aralığı oluşturulmaktadır.

 Oto çıkma parça fiyatları nedir?

Genellikle orjinal parçaların yarısı ya da dörtte bir fiyatına çıkma parça piyasada yer almaktadır. Alfa romeo 146 çıkma parça fiyatları orijinaline göre oldukça altında bir fiyata satılmaktadır. Fiyat aralığının uygun olması müşteri memnuniyetini de getirmektedir. Talebe göre; kapı kolu – yağ pompası – farlar – torpido – filtre kapağı – eksoz – dişli kutusu – direksiyon – krank mili -beyin gibi parçalar temin edilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alfa Romeo Çıkma Yedek Parça

Çıkma oto yedek parça, günümüzün en önemli sektörlerinden biridir. Bu sektörün en önemli problemi ise parça seçenekleri, günümüzün en önemli konusudur. Çıkma Yedek Parça satın alma işlemlerinde sizler için çözüm üretmeye devam eden firmamız, bulmakta zorlanacağınız bütün çıkma parça seçeneklerini sizler için bir araya getirmiştir. Hizmet kalitesini her zaman için genişletmeye devam eden Huzur Oto firmamız, ürün kataloğunu sürekli olarak güncellemektedir. Güncel fiyat ve güncel ürün seçenekleriyle, bütün yedek parça seçeneklerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Yıldız Sanayi Sitesi 5.Blok No: 64 Ostim / Yenimahalle / Ankara

Telefon: 0 312 385 72 16

E-Posta: info@alfaromeocikmaparca.org

Web: https://www.alfaromeocikmaparca.org